10 Galvenie Veidi, Slimības,

depresija, vesel?bas konsult?cijas

Šī definīcija aicināja tautu, lai paplašinātu konceptuālo ietvaru, to veselības aprūpes sistēmu, kas pārsniedz jautājumiem, kas saistīti ar fizisko stāvokli personas un to slimībām, un tas motivētu mums koncentrēt mūsu uzmanību uz to, ko mēs tagad saucam par sociālo faktoru ietekmi uz veselību. Līdz ar to, KAS apstrīdēts politiskās, akadēmiskās, kopienu, un profesionālās organizācijas veltītas, lai uzlabotu vai saglabātu veselību, lai pelnītu ar savām darba skaidra, ieskaitot to pamatojums par resursu sadali. Tas atvēra durvis uz sabiedrības atbildība 3. Sirds problēmas, kas var būt radies kā iedzimts defekts, iedzimtas vai iegūtas, vēlāk dzīvē.
Iedzimtas sirds slimības ir tās, kas jau kopš dzimšanas un ir izraisīti saistībā ar kroplība struktūrā sirdi laikā attīstības stadiju iekšā mātes klēpī. Viens no visbiežāk iedzimtas slimības ir cauruma centrā bērnu. Ģenētisko sirds slimībām ir tie, kas brauc uz leju ģimenē. Tie var tikt nodota no vecākiem vai vecvecākiem, bērniem, un ne vienmēr rādīt savas pēdas bērna dzimšanas brīdī, un var attīstīties jebkurā dzīves posms. Iegūto sirds slimību, kā liecina to nosaukums, ir tie, kas iegūta par pacienta sakarā ar neveselīgu un stagnējošu dzīvesveidu praksi. Sirds slimības ir kļuvušas ļoti bieži mūsdienās ir, un ir bijis iemesls bažām, gan ar ārstiem, kā arī kopumā cilvēki. Patiesībā, sirds un asinsvadu slimības ir galvenais nāves cēlonis mūsdienās kā vienu medicīniskais ziņojums.

II posms detoksikācijas fermenti, kas tagad iet strādāt par šiem starpproduktiem un, izmantojot procesu, ko sauc konjugācija, kurā aknu enzīmu pievienot minūšu ķīmisko vielu toksiskā struktūru. II posms neitralizē toksīnus vai padara to vairāk iespējams, ir izvadīti caur urinācija vai defekācija. Diemžēl, daudzi no šiem starpproduktu veidiem ir vairāk toksisks un, iespējams, vairāk kaitē, nekā to sākotnējā stāvoklī. Neatbilstoša II Posma detoksikācijas sistēmu, var izraisīt visu veidu hroniskām slimībām. Persona, kas cieš no slikti darbību II Posms un vairāk nekā aktīvajā Fāzē es detoksikācija ir pazīstams kā patoloģisks detoxifier. Šie cilvēki piepilda ārstiem birojos regulāri. Viņi cieš no dažādām slimībām, kas, šķiet, nekad iet prom.

Tas ir taisnība, par tiem, ar fibromialģija, kas bieži vien ir grūtības veikt recepšu medikamentus pirmajā vietā. Ne ārsts, ne pacients saprot, ka ir apdraudēta detoksikācijas sistēmu, kas vēl vairāk palielina tas, toksisko recepšu medikamentiem.

Piesātinātie tauki ir ķīmisko kosmētiku, kurā oglekļa atomi ir piesātināti ar ūdeņraža atomiem. Piesātinātie tauki parasti ir ciets istabas temperatūrā. Ēšanas piesātinātie tauki, palielinās gan zema blīvuma lipoproteīnu ZBL (sliktā holesterīna) un augsta blīvuma lipoproteīnu (labā holesterīna) līmeni.


Tāpēc ēd vairāk piesātināto tauku radīs holesterīna lai aizsprostoties artēriju. Ierobežot jūsu dienas deva ir ne vairāk kā 7% kaloriju, mazinās iespēja saslimt ar sirds slimībām. Patiesībā sakot, ka dzīvnieku taukiem, ir tāda pati kā piesātinātie tauki ir ļoti maldinoša, jo daudzas dzīvnieku taukiem, kas ir faktiski vairāk nekā 50% nepiesātinātās un vistas tauki ir faktiski 70% nepiesātināto. Pārtikas produkti, kas satur augstu piesātināto tauku ietver gaļa, sviests, pilnpiena, sieru un kokosriekstu eļļa.

Daži bērni ir pārāk konsekventi savus sliktos ieradumus un tiešām nevēlas, lai no tiem izvairītos. Šādos apstākļos, tas ir grūti sevi kontrolēt. Bet nevis no izšķērdēt savu enerģiju uz šāda vilšanās, ļaujiet jūsu prātā uzņemties iniciatīvu, lai iegūtu risinājumu. Jūs varat ieteikt alternatīvu izvēle, lai bērni, kas darbosies uz abām pusēm.
Tas ļaus jūsu bērniem izvairītos no tā, ka slikts ieradums un tajā pašā laikā tas palielinās kaislības par labu ieradumu, kas ir labs par savu veselību un izaugsmi. Piemēram, jūsu bērns konsekventi izplatās krāsas zīmuli uz mājas sienas un, neskatoties uz jūsu pūlēm viņš ir nemainīgs ar izplatīšanās krāsas. Nevis nomākta, veicināt viņu par zīmēšanas un gleznošanas un, ja viņš pierāda, interesēm, tad arī organizēt aprīkotas telpas zīmēšana un krāsošana.

Dabas resursi ir vielas, kas rodas dabiski, un nav mainīti. Šie līdzekļi parasti ir vērtīgs. Pētījumi liecina, ka daudzas valstis, kas ir bagāta ar dabas resursiem, kas ir ieguvuši ļoti zemu ekonomisko izaugsmi un ir aptuvena. Tas ir tāpēc, ka dažādu iemeslu dēļ, tostarp korupciju starp citiem. Valstu, kas nav šo resursu, ir pat bagātāka. Valstīm, piemēram, Norvēģiju un Kanādu izdevās palielināt savu ekonomiku, izmantojot dabas resursus, jo tie koncentrējas uz ēku iestādēm un galvenajām nozarēm tauta. Šo nozaru vidū; transporta, telekomunikāciju un veselības nozarēs. Valstīm, kas apveltīta ar dabas resursu ir nepieciešams ieviest mehānismu, kas palīdzēs stimulējot ekonomiku. Tas ietver izveidot pareizu politiku, kas būs aizsargāt dabas resursus no korumpētiem indivīdiem.